Kaçırmayın
Anasayfa 5 Genel 5 Kilolu Bayanlar Nasıl Tarz Sahibi Olur
kilolu

Kilolu Bayanlar Nasıl Tarz Sahibi Olur

Kilolu bayanların ilk önce bilmesi gereken bir gerçek vardır. Güzel olmayan bayan yoktur, kendiyle barışık olmayan bayanlar vardır.
Öncellikle kilolu bayanlarımızın kendiyle barışık olması gerekmektedir. Her bayanın mutlaka bir albenisi ve hoş bir tarafı vardır. Önemli olan güzel taraflarımızı ön plana çıkarabilmektir.
Kıyafet seçimleri yaparken vücut hatlarımızı gösterecek dar kıyafetlerden veya enine çizgili kıyafetler seçmemiz germektedir. Kilolu bayanlarımızda aksesuar seçimi oldukça önemlidir. Aksesuar seçerken kilolunuzla orantı sağlayacak aksesuarlar tercih etmeniz doğru seçilmiş kıyafetinizle tarz sahibi olabilmek kaçınılmazdır.
Örneğin kolye seçimlerinizde küçük narin takı seçmek yerini; büyük ve gösterişli takılar tercih etmelisiniz. Çanta seçimlerinizde ise küçük çanta seçmek yerine büyük çantaları tercih etmelisiniz. Çünkü küçük çanta seçimi yaparken aşırı kilolarınız daha ön plana çıkacaktır. Oysa büyük çanta seçimlerinde ise vücut hatlarınızla bir orantı sağlayacaktır.
Aşırı kilolarından dolayı basen problemleri olan bayanlarımız ise seçeceği kalın bileklik aksesuarıyla karşı tarafın ilgisini çekici kalın ve gösterişli aksesuara kaydıracağından bir göz yanılmasıyla bakışlar aşırı basen problemlerinden uzaklaşacak sadece güzel kalın ve gösterişli takıya odaklanacaktır.
Gördüğünüz gibi kilolu bayanlarımızın yapacağı tek şey vücut hatlarıyla orantılı doğru aksesuar seçimi yapması ve dökümlü doğru kıyafet seçimleriyle tarz sahibi olmak kaçınılmazdır.

 

Be Sociable, Share!

Hakkında onur

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli Alanlar * ile İşaretllenmiştir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

webmaster wordpress seo araçları